Hakkımızda

GCC GLOBAL KONTROL VE SERTİFİKASYON LİMİTED ŞİRKETİ

Yönetim sistemleri belgelendirme, ürün belgelendirme ve muayene hizmetleri konularında, piyasanın ihtiyaçlarına geniş bir kapsamda çözüm üretmek amacıyla, kurulmuş bir şirkettir.

GCC Sertifikasyon, küreselleşmiş bir dünyada, ETİK açıdan sürdürülebilirlik, İLKELER açısından devamlılık ve SOSYAL SORUMLULUKLAR açısından da dikkate değer ve istikrarlı bir hizmet anlayışını sergilemeyi prensip edinmiştir.

GCC Sertifikasyon, rekabetin çok yoğun bir şekilde seyrettiği bir dünyada, sorunların teknik ve ekonomik yönlerinden bağımsız olarak, günümüz şartlarına uygun olarak son derece süratli, ancak bir o kadar da gelişmiş bir sorumluluk bilinci ile hareket etmek üzere kurulmuştur.

GCC Sertifikasyon, yarattığı güven ortamında, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi ve doğru tahlil ederek vereceği hizmet ile onlara bir farklılık, dinamizm ve katma değer sağlamayı ve bu şekilde geleceğe güvenle bakacak şirketlere katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Birçok şirket doğru yapılanmamış olduğunun farkında olmadığı için potansiyelinin altında kalmaktadır. İşte GCC Sertifikasyon, bu aşamada şirketlerin doğru yapılanmalarını sağlayarak, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

GCC Sertifikasyon iş dünyasının belgelendirme ve muayene hizmetleri ile ilgili ihtiyaçlarına Yurt içi ve yurt dışında cevap verecek şekilde yapılanmasını sürdürmektedir.