KALİTE POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

GCC Sertifikasyon, gelişime açık, tarafsızlıktan ve etik değerlerden taviz vermeden, pazar için değişen talepleri karşılamayı, denetim ve belgelendirme taleplerinde, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çözüm getirmeyi amaçlamaktadır.

GCC Sertifikasyon, denetim ve belgelendirme hizmetleri ile ilgili, gerek Türkiye’de gerekse dünyada meydana gelen tüm değişiklikleri yakından takip etmekte ve personelinin kalifikasyonunu eğitimler yoluyla arttırmayı amaçlamaktadır.

GCC Sertifikasyon, tüm kuruluşlara eşit, nitelikli ve ilkelerinden ödün vermeyen bir anlayışla hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

GCC Sertifikasyon, ISO/IEC 17021-1 standardına uygun olarak ve akreditasyon kuralları çerçevesinde denetim ve belgelendirme hizmetleri yapmayı amaçlamaktadır.

GCC Sertifikasyon, denetim ve belgelendirme hizmetleri ve kararlarında, akreditasyon kurallarına uymayı, her türlü mali, ticari, idari ve teknik baskılardan bağımsız kalmayı ve tarafsız bir yönetim anlayışını esas almaktadır.

30.06.2017

Genel Müdür
A. Gamze UZ